Sovičky na Švýcaráku

Ve dnech 25.5.2018 až 27.5.2018 jsme vyrazili na letos již druhou víkendovou výpravu, tentokrát jsme jeli na námi známé místo na Švýcarskou chatu do Terčino údolí u Nových Hradů. Nejvhodnější dopravou pro nás byl vlak, ale protože na trati z Českého Krumlova do Českých Budějovic byla výluka, vyzkoušeli jsme si hned tři přestupy.

Příroda v Terčino údolí byla krásná a počasí nám přálo, měli jsme tedy možnost her v přírodě, procházek, ale i koupání ve vodopádech, nebo návštěvu venkovních lázních. Navštívili jsme taky tvrz Cuknštejn, ale taky jsme si museli plnit povinnosti vlastní, a tak jsme vařili, uklízeli a třeba poznávali stromy.

Výprava se povedla a teď už se těšíme na další velkou společnou akci a tou bude letní tábor.

Společné sezení

Vaření